Wybierz region

Wybierz miasto

  Szansa akademików

  Autor: Jacek Pałuba

  2007-10-27, Aktualizacja: 2007-10-26 16:58

  To będzie pożegnanie z rozgrywkami ligowymi hokeistów na trawie. Dzisiaj i jutro zawodnicy po raz ostatni w tym roku wybiegną na otwarte boiska, aby rozegrać pierwszą serię spotkań z rundy wiosennej.  To będzie pożegnanie z rozgrywkami ligowymi hokeistów na trawie. Dzisiaj i jutro zawodnicy po raz ostatni w tym roku wybiegną na otwarte boiska, aby rozegrać pierwszą serię spotkań z rundy wiosennej.

  Najciekawiej tym razem powinno być podczas sobotniego pojedynku AZS AWF Poznań z LKS Gąsawa. Akademicy w tym sezonie grają nadzwyczaj skutecznie, podobnie zresztą jak Gąsawa. Na sztucznej nawierzchni boiska AWF przy ul. Królowej Jadwigi trudno wskazać faworyta. Na razie gąsawianie zajmują trzecią pozycję w tabeli, wyprzedzając poznańskich akademików różnicą trzech punktów. Kto zwycięży w tej potyczce, na dłużej usadowi się w ligowej stawce za duetem Pocztowiec - Grunwald.
  Eksportowa polska dwójka wyjeżdża do Torunia i Gniezna. W meczu rozegranym awansem wojskowi dwa dni temu pokonali Start 5:3. Jutro natomiast zmierzą się w Toruniu z Pomorzaninem. Z kolei

  Pocztowiec dzisiaj zagra w Grodzie Kopernika, a jutro sprawdzi w Gnieźnie ekipę Startu. Nie ulega wątpliwości, że w tych pojedynkach faworytami są poznańskie zespoły.
  Punktów bardzo potrzebuje Warta. Czy poradzi sobie z drużyną Rogowa, a tym bardziej Gąsawy? Jeżeli zieloni chcą mieć nieco spokojniejszą przerwę zimową, to powinni wywalczyć przynajmniej trzy punkty w tych meczach.


  Program 6. serii
  sobota: Warta Poznań - LKS Rogowo (12), AZS AWF Poznań - LKS Gąsawa (14), Pomorzanin Toruń - Pocztowiec Poznań (17);niedziela: AZS AWF - Rogowo (10), Warta - Gąsawa (12), Start Gniezno - Pocztowiec (12), Ósemka Tarnowskie Góry - MKS Siemianowice (12), Pomorzanin - Grunwald Poznań (14).

  Sonda

  Czy według Ciebie nauczyciele powinni stosować taką formę protestu jak strajk?

  • Tak (59%)
  • Nie (41%)
  • Nie mam zdania (0%)