Oto program imprezy:
31 lipca /niedziela/
18.00 - Msza św. z udziałem uczestników Festiwalu /Kościół p.w. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze/
19.00 - KOROWÓD FOLKLORU /al. Niepodległości - scena przy Ratuszu/
19.30 - KONCERT INAUGURACYJNY /scena przy Ratuszu/
1 sierpnia /poniedziałek/
10.00-13.00 - Próby i warsztaty taneczne /scena Lubuskiego Teatru/
10.30-12.00 - Animacje dziecięcych zabaw ludowych /deptak, ul. Kupiecka/
19.00 - I KONCERT FESTIWALOWY /scena Lubuskiego Teatru/ BARTINA – Węgry, LUBUSKI ZPiT – Polska
21.00 - Forum folklorystyczne /RCAK, ul. Sienkiewicza 11/
Koncerty w Lubuskiem:
Sława – Ruhubelent Chagalar /Turkmenistan/
Sulechów – Era /Serbia/ Lubsko – Dobrudja /Bułgaria/
2 sierpnia /wtorek/
10.00-13.00 - Próby i warsztaty taneczne /scena Lubuskiego Teatru/
10.30-12.00 - Animacje dziecięcych zabaw ludowych /deptak, ul. Kupiecka/
19.00 - II KONCERT FESTIWALOWY /scena Lubuskiego Teatru/
RUHUBELENT CHAGALAR – Turkmenistan
MALÝ VTÁČNIK – Słowacja
21.00 Forum folklorystyczne /RCAK, ul. Sienkiewicza 11/
Koncerty w Lubuskiem:
Sława – Era /Serbia/ Bojadła, Dobrudja /Bułgaria/, Temeri /Wenezuela/
Nowogród Bobrzański – Bartina /Węgry/, Lubuski ZPiT /Polska/
3 sierpnia /środa/
10.00-13.00 - Próby i warsztaty taneczne /scena Lubuskiego Teatru/
10.30-12.00 - Animacje dziecięcych zabaw ludowych /deptak, ul. Kupiecka/
19.00 - III KONCERT FESTIWALOWY /scena Lubuskiego Teatru/ MALÝ VTÁČNIK – Słowacja, ERA – Serbia
21.00 - Forum folklorystyczne /RCAK, ul. Sienkiewicza 11/
Koncerty w Lubuskiem:
Sława – Temeri /Wenezuela/
Łagów – Bartina /Węgry, Dobrudja /Bułgaria/, Lubuski ZPiT /Polska/
4 sierpnia /czwartek/
10.00-13.00 - Próby i warsztaty taneczne /scena Lubuskiego Teatru/
10.30-12.00 - Animacje dziecięcych zabaw ludowych /deptak, ul. Kupiecka/
19.00 - IV KONCERT FESTIWALOWY /scena Lubuskiego Teatru/ TEMERI – Wenezuela, DOBRUDJA – Bułgaria
21.00 - Forum folklorystyczne /RCAK, ul. Sienkiewicza 11/
Koncerty w Lubuskiem:
Łagów – Ruhubelent Chagalar /Turkmenistan/, Era /Serbia/, Malý Vtáčnik /Słowacja/ Szprotawa – Bartina /Węgry/
5 sierpnia /piątek/
10.00-13.00 - Próba Koncertu Galowego /scena Lubuskiego Teatru/
17.00 - Uroczystość oficjalnego zakończenia Festiwalu
19.00 - KONCERT GALOWY /scena Lubuskiego Teatru/
6 sierpnia /sobota/
Koncerty w Lubuskiem:
Kolsko – Dobrudja /Bułgaria/
Lubniewice, Sulęcin – Malý Vtáčnik /Słowacja/, Temeri /Wenezuela
Bilety w cenie 5 zł na koncerty przeglądowe oraz 20 zł na Koncert Galowy do kupienia od 18 lipca na stronie www.abilet.pl oraz w punktach:
- Zielona Góra ABILET.PL ul. Wandy 55 / tel. (68) 324 47 74
- Zielona Góra SKOWRONEK Agencja Turystyczno - Usługowa ul. Pod Filarami 1 / tel. (68) 324 46 36, 0 603 922 312
- Zielona Góra MUZ-ART Bileteria al. Niepodległości 12 / tel. (68) 324 63 13
- Zielona Góra BUMTARARA Sklep Muzyczny Al. Niepodległości 8A / tel. (68) 324 47 51
- Zielona Góra ODKRYWCA Biuro Podróży ul. Podgórna 43E / tel. (68) 455 34 55
- Zielona Góra MEGA TOURS Biuro Podróży ul. Żeromskiego 8 / tel. (68) 324 03 78
- Zielona Góra Mail Boxes Etc. ul. Bohaterów Westerplatte 52 / tel. (68) 326 20 50
echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?