Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
17 września do rąk laureatów plebiscytu na 10 niezwykłych budowli i pereł architektury województwa lubuskiego trafią certyfikaty „Perła w Koronie 2009”. W imieniu organizatorów konferencji regionalnej „Współpraca w zakresie rozwoju i promocji polskiej turystyki” zapraszamy zwycięzców do auli w Rektoracie Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Licealnej 9. Wręczenie „Pereł” zaplanowane jest na godz. 13.15.

Pereł na konferencji będzie więcej. Obok zwycięzców pierwszej edycji plebiscytu portalu naszemiasto.pl zabłysną Lubuskie Perły Turystyczne w konkursie Lubuskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej LOTUR na najlepszy produkt turystyczny w kategoriach: wydarzenie, impreza, szlak, obszar i obiekt. Uczestnicy spotkania wyjdą z Rektoratu bogatsi także o informacje płynące z dokumentu pt. „Kierunki rozwoju turystyki do roku 2015”, który zaprezentuje Katarzyna Sobierajska, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki. Od Elżbiety Wąsowicz-Zaborek, wiceprezes POT, dowiemy się, jaka będzie „Marketingowa strategia Polski w sektorze turystyki na lata 2008-2015”. Otwarcie konferencji o godz. 11.00.

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!