2 srebra na Grand Prix w Paryżu. Brawo!

Zbigniew Lewkowicz Trener Kadry Narodowej i GZSN START
mat. GZSN START
Od 14 do 15 czerwca w Paryżu odbyło się IPC World Para Athletics Grand Prix w Lekkie Atletyce. W imprezie wzięli udział zawodnicy z całego świata. Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” reprezentowało trzech zawodników sekcji lekkoatletycznej.

Na podium stanęli: Łukasz Mamczarz w skoku wzwyż zdobył srebrny medal i Łukasz Wietecki w biegu na 1500 m zdobył srebrny medal.

Mniej szczęścia miał Marek Wietecki, który w rzucie dyskiem zajął IV miejsce a w rzucie oszczepem uplasował się na miejscu IX.