MAJ’2015: Karbonn Mobiles, firma z branży telekomunikacyjnej wprowadza swoje smartfony na rynek polski. Produkty będą dostępne wyłącznie poprzez sklep internetowy Agito.pl.

Firma Karbonn Mobiles powstała w kwietniu 2009 roku w Indiach, jako spółka joint venture Jaina Group i UTL Group( United Telelinks Limited). W krótkim czasie stała się jednym z liderów rynku nowych technologii w kraju, który wyróżnia się najdynamiczniejszym wskaźnikiem konsumpcji urządzeń mobilnych. Drogą do sukcesu okazało się zastosowanie zasady "value-for-money", czyli oferowanie produktów o najlepszym stosunku ceny do jakości. To pozwoliło na dotarcie do klientów na ponad 92% obszaru Indii. Obecnie firma jest w trakcie procesu ekspansji w 65 krajach świata na 4 kontynentach, w tym Polsce. Firma wierzy w dostarczanie nowych i innowacyjnych rozwiązań dla klientów poszukujących urządzeń mobilnych. Konkurencyjne ceny, nietuzinkowe produkty i odwaga w działaniu sprawiły, że Karbonn Mobiles posiada stabilną i silną pozycję na azjatyckich rynkach lokalnych oraz została wpisana do rejestru 1200 najbardziej godnych zaufania marek indyjskich (Brand Trust Report 2014) na miejscu 77.

Zarząd firmy Karbonn Mobiles jest przekonany, że najnowsze technologie mają prawo być dostępnymi dla każdego i nie powinny rujnować portfeli ich posiadaczy. W związku z tym firma w swych działaniach stara się dotrzeć do klientów na różnych poziomach technologicznego zaawansowania dostarczając im najnowsze rozwiązania, które mają szansę odmienić ich życie.

Produkty Karbonn Mobiles pojawią się w Polsce w maju 2015 roku. Wyłącznym dystrybutorem i sprzedawcą nowoczesnych smartfonów jest jeden z największych sklepów internetowych w Polsce Agito.pl. W najbliższych dniach do sprzedaży trafi 12 modeli smartfonów w cenach od 279 do 509 złotych, w tym Karbonn Sparkle V, czyli jeden z pierwszych Android One smartfonów produkowanych przez Karbonn Mobiles we współpracy z Google Inc.

Decyzja o podjęciu współpracy z Karbonn Mobiles to działanie, które ma na celu dostarczenie polskim konsumentom solidnie wykonanych smartfonów z dobrymi parametrami w niezbyt wygórowanej cenie. Mamy nadzieję, iż klienci docenią zwłaszcza pierwszy w Polsce model projektu Android One cechujący się dodatkowo dobrą optymalizacją oraz szybkimi aktualizacjami dostarczanymi przez Google’a. Nie bez znaczenia jest także wyłączność na sprzedaż urządzeń w Polsce będąca konsekwencja szybkiego i bardzo intensywnego rozwoju naszego sklepu oraz jego rosnącej roli na rynku e-commerce. – powiedział Karol Dudij, Dyrektor Handlowy Agito.pl

Dla Niego

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!