W czasie Dni Gorzowa atrakcją był dźwig na Zawarciu, dzięki któremu można było skoczyć na bungee. Gdy kolejni śmiałkowie wjeżdżali na górę, kibicowali im niemal wszyscy przechodnie w centrum. Choć udało nam się uchwycić moment, gdy jeden ze śmiałków (a dokładnie młoda kobieta)... zrezygnował ze skoku.

Najpierw pani wjechała w specjalnej klatce na wysokość kilkudziesięciu metrów, potem wychyliła się i... po kilku minutach zrezygnowała ze skoku. Zamiast wylecieć z klatki, zjechała w niej na ziemię. Co ciekawe, pani nawet nie wie, że z mostu kibicowały jej dziesiątki osób, krzycząc: Skocz, no dawaj!

Niedługo potem na górę wjechał inny śmiałek i skoczył bez zawahania.

Bungee było wielką atrakcją tegorocznych Dni Gorzowa. Ludzie, zanim skoczyyli, mogli podziwiać panoramę miasta - widoczność wynosiła kilka kilometrów. To rozrywka dla spragnionych adrenaliny. Podobne atrakcje oferowane są podczas np. festiwali.

WIDEO: One dosłownie... fruwają podczas zajęć, czyli trening fitness z wykorzystaniem... liny do bungee


Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!