Najbardziej wzruszająca animacja na świecie powróci, tym razem na małe ekrany.

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!


Serial inspirowany postacią Króla Lwa przygotowuje studio Disneya. "The Lion Guard", bo tak będzie nazywać się serial, opowiadać ma przygody małego lwa o imieniu Kion - jednego z synów Simby i Nali. Kion jest liderem grupy zwierząt, która będzie bronić lwiej ziemi przed czyhającymi niebezpieczeństwami. W serialu mają się pojawić również postacie znane nam doskonale z oryginału: m.in. Timon, Pumba, Zazu, Rafiki, a nawet Mufasa (jako duch).

W skład "The Lion Guard" oprócz Kiona wejdą gepard Fuli, hipopotam Beshte, czapla Ono i miodożer Bunga. Producenci serialu mówią, że to tak jakby Król Lew spotkał Avengersów, nam to jednak kojarzy się bardziej z Kung FuPandą.

Pilot serialu (jako film telewizyjny) ma mieć premierę w listopadzie 2015 roku na kanałach Disney Junior i Disney Channel. Pierwszy sezon zobaczymy już w styczniu 2016 roku.

Zobacz również: Tim Burton wyreżyseruje "Dumbo"

Seriale

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!