Bezpieczne Wakacje 2013 wymalowane i sfotografowane (konkurs)

(© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

"Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp., w ramach Działań Prewencyjnych „Bezpieczne wakacje 2013" ogłasza dwa konkury dla dzieci i młodzieży woj. lubuskiego.

Do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych kierowany jest konkurs fotograficzny „Mam oko na bezpieczeństwo". Celem konkursu jest propagowanie zasad bezpiecznych zachowań wśród młodzieży podczas wypoczynku letniego.Przedmiotem konkursu jest wykonanie jednego zdjęcia poruszającego następującą tematykę:- bezpieczny pobyt na koloni, półkolonii, obozie, wakacjach itp.,- bezpieczna podróż na wypoczynek,- bezpieczny powrót z wypoczynku,- bezpieczne zabawy w miejscu wypoczynku (kąpiel, przebywanie w górachlub nad jeziorem),- napotkane niebezpieczne miejsca, w których przebywają rówieśnicy.Uczniowie za pośrednictwem szkół, powinni przestać prace fotograficzne (jeden uczeń – jedna praca) wraz z kartą zgłoszeniową (załącznik nr 1) do 20 września 2013 r.(prace należy przesłać w wyznaczonym terminie). Zdjęcie należy wykonać w technice cyfrowej (kolor) Do zdjęć należy dołączyć kartę zgłoszeniową: imię i nazwisko, nazwa i adres szkoły, klasa, tytuł pracy.Prace fotograficzne należy przesłać na adres: piotr.wisniewski@go.policja.gov.pl (wielkość zdjęć do 10 MB) z dopiskiem: konkurs fotograficzny „Mam oko na bezpieczeństwo". Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 27 września 2013 r. Komisja Konkursowa przyzna za prace: I, II, III miejsce.Natomiast do dzieci w wieku od 6 do 12 lat z całego woj. lubuskiego. adresowany jest konkurs plastyczny „Bezpieczne wakacje pędzlem malowane", którego celem jest propagowanie zasad bezpiecznych zachowań wśród dzieci podczas wypoczynku letniego. Przedmiotem konkursu jest wykonanie jednego rysunku poruszającego następującą tematykę:- bezpieczny pobyt na koloni, półkolonii, obozie itp.,- bezpieczna podróż na wypoczynek,- bezpieczny powrót z wypoczynku,- bezpieczne zabawy w miejscu wypoczynku (kąpiel, przebywanie w górachlub nad jeziorem),- napotkane niebezpieczne miejsca, w których przebywają rówieśnicy.Dzieci za pośrednictwem szkół oraz placówek przedszkolnych, powinny przestać praceplastyczne wraz z kartą zgłoszeniową (załącznik nr 1) do 6 września 2013 r. (pracenależy przesłać w wyznaczonym terminie - brana będzie pod uwagę data na stemplupocztowym).Rysunek należy wykonać na kartce papieru (format A-3) dowolną techniką plastyczną. Rysunek na odwrocie należy opisać zgodnie z kartą zgłoszeniową: imięi nazwisko, wiek autora, nazwa i adres szkoły, tytuł pracy.Prace należy przesłać na adres: Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policjiw Gorzowie Wlkp., ul. Kwiatowa 10, 66-400 Gorzów Wlkp. z dopiskiem: konkurs plastyczny „Bezpieczne wakacje pędzlem malowane". Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 13 września 2013 r. Komisja Konkursowa przyzna za prace: I, II, III miejsce.Szczegóły na stronie: www.lubuska.policja.gov.plOpracował: kom. Piotr WiśniewskiZespół ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i PatologiiWydziału Prewencji KWP Gorzów Wlkp."

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: