Bezpieczne Wakacje 2013 wymalowane i sfotografowane (konkurs)

(© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

"Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp., w ramach Działań Prewencyjnych „Bezpieczne wakacje 2013" ogłasza dwa konkury dla dzieci i młodzieży woj. lubuskiego.

Do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych kierowany jest konkurs fotograficzny „Mam oko na bezpieczeństwo". Celem konkursu jest propagowanie zasad bezpiecznych zachowań wśród młodzieży podczas wypoczynku letniego.Przedmiotem konkursu jest wykonanie jednego zdjęcia poruszającego następującą tematykę:- bezpieczny pobyt na koloni, półkolonii, obozie, wakacjach itp.,- bezpieczna podróż na wypoczynek,- bezpieczny powrót z wypoczynku,- bezpieczne zabawy w miejscu wypoczynku (kąpiel, przebywanie w górachlub nad jeziorem),- napotkane niebezpieczne miejsca, w których przebywają rówieśnicy.Uczniowie za pośrednictwem szkół, powinni przestać prace fotograficzne (jeden uczeń – jedna praca) wraz z kartą zgłoszeniową (załącznik nr 1) do 20 września 2013 r.(prace należy przesłać w wyznaczonym terminie). Zdjęcie należy wykonać w technice cyfrowej (kolor) Do zdjęć należy dołączyć kartę zgłoszeniową: imię i nazwisko, nazwa i adres szkoły, klasa, tytuł pracy.Prace fotograficzne należy przesłać na adres: piotr.wisniewski@go.policja.gov.pl (wielkość zdjęć do 10 MB) z dopiskiem: konkurs fotograficzny „Mam oko na bezpieczeństwo". Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 27 września 2013 r. Komisja Konkursowa przyzna za prace: I, II, III miejsce.Natomiast do dzieci w wieku od 6 do 12 lat z całego woj. lubuskiego. adresowany jest konkurs plastyczny „Bezpieczne wakacje pędzlem malowane", którego celem jest propagowanie zasad bezpiecznych zachowań wśród dzieci podczas wypoczynku letniego.
∨ Czytaj dalej

Przedmiotem konkursu jest wykonanie jednego rysunku poruszającego następującą tematykę:- bezpieczny pobyt na koloni, półkolonii, obozie itp.,- bezpieczna podróż na wypoczynek,- bezpieczny powrót z wypoczynku,- bezpieczne zabawy w miejscu wypoczynku (kąpiel, przebywanie w górachlub nad jeziorem),- napotkane niebezpieczne miejsca, w których przebywają rówieśnicy.Dzieci za pośrednictwem szkół oraz placówek przedszkolnych, powinny przestać praceplastyczne wraz z kartą zgłoszeniową (załącznik nr 1) do 6 września 2013 r. (pracenależy przesłać w wyznaczonym terminie - brana będzie pod uwagę data na stemplupocztowym).Rysunek należy wykonać na kartce papieru (format A-3) dowolną techniką plastyczną. Rysunek na odwrocie należy opisać zgodnie z kartą zgłoszeniową: imięi nazwisko, wiek autora, nazwa i adres szkoły, tytuł pracy.Prace należy przesłać na adres: Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policjiw Gorzowie Wlkp., ul. Kwiatowa 10, 66-400 Gorzów Wlkp. z dopiskiem: konkurs plastyczny „Bezpieczne wakacje pędzlem malowane". Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 13 września 2013 r. Komisja Konkursowa przyzna za prace: I, II, III miejsce.Szczegóły na stronie: www.lubuska.policja.gov.plOpracował: kom. Piotr WiśniewskiZespół ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i PatologiiWydziału Prewencji KWP Gorzów Wlkp."

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: