Niebezpieczna zabawa przyczyną wypadku, do jakiego doszło w Gorzowie. Z dachu wysokiego garażu spadł 12-letni chłopiec. Dziecko znajduje się w śpiączce.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Beztroska i brak wyobraźni podczas niebezpiecznej zabawy doprowadziły do niebezpiecznego wypadku, w wyniku którego poważnie ranny został chłopiec. Do zdarzenia doszło na gorzowskim Osiedlu Słonecznym. Z ustaleń policji wynika, że dwóch nastolatków postanowiło zabawić się biegając po dachach garaży. W pewnym momencie 12-letni Denis nie zauważył, że połać dachu się kończy i spadł w dół z wysokości kilku metrów. Dziecko doznało poważnego urazu głowy i złamania ręki. Chłopiec przewieziony został do szpitala. Tutaj potwierdzono, iż w wyniku wypadku doznał urazu czaszki ze stłuczeniem mózgu.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji wyjaśniają okoliczności wypadku. Na przykładzie opisanej sprawy kierują również apel do rodziców i opiekunów zwracając uwagę na właściwą opiekę nad najmłodszymi.

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!