Cztery medale młodych zawodników AZS-AWF Gorzów z Międzynarodowego Turnieju Judo

Roman Soszka
W niedzielę, 17 maja, w Lesznie odbył się XXV Międzynarodowy Turniej Judo z okazji Dni Leszna. Świetnie zaprezentowali się zawodnicy klubu AZS-AWF Gorzów, którzy w silnej obsadzie (startowało ponad 150 zawodników i zawodniczek) zajęli kilka czołowych lokat.

W kategorii dzieci starszych U - 13 zwycięskie walki toczył Ignacy Studnicki i w wadze do 55 kg zajął ostatecznie 2 miejsce nieznacznie ulegając przeciwnikowi w walce finałowej. W starszej kategorii wiekowej młodzików U - 15 swoje medale zdobyli: Piotr Szczęsny brązowy w wadze do 42 kg oraz bracia Gawrońscy: Julian 2 miejsce w wadze do 46 kg a Aleksander srebrny medal w wadze do 50 kg.