FAWORYCI zgodnie z planem! Wyniki Gorzowskiej Ligii Amatorskiej Koszykówki

Marek Onek
Pierwszy podrzut w PRE-PLAY-OFF EBIS Basket Ligi
Pierwszy podrzut w PRE-PLAY-OFF EBIS Basket Ligi MarekOnek
W trzecim spotkaniu dnia, mistrz rundy zasadniczej - MK Zaune - wygrał po raz ósmy w tym sezonie. Tym razem drużyna zdemolowała Run and Gun już w pierwszej kwarcie: 29 - 2. Zapowiadała się dalsza demolka, ale Run and Gun powstało z kolan i z kwarty na kwartę odrabiała straty. Jednak wygrywanie 3 i 4 kwarty czterema punktami było zbyt małą zdobyczą, aby odrobić straty z pierwszej kwarty.

Ostatecznie udało się jednak odrobić 7 punktów.
MK Zaune wygrała to spotkanie 65-45 (29-2, 12-11, 8-12, 16-20). Najlepsi strzelcy swoich drużyn Jacek Grygiel 17pkt w MK Zaune a w Run and Gun Marcin Jachimowski 14pkt.

W trakcie przerw pomiędzy spotkaniami wręczono indywidualne nagrody dla ZAWODNIKA KOLEJKI (6, 7 kolejki i meczy zaległych w rundzie zasadniczej) nagrody otrzymali Marcin Jachimowski (Run and Gun), Wojciech Binaś (Energy Team) i Jerzy Makara (MK Zaune) - GRATULUJEMY.