W sobotę wieczorem musicie usiąść przed telewizorem. Dlaczego? W TVP 2 zostanie pokazany festiwal Romane Dyvesa, który odbył się 7 czerwca na błoniach nadwarciańskich w Gorzowie.

Pierwsza część telewizyjnej "wersji" festiwalu rozpocznie się w sobotę 16 czerwca o 20.20, a druga o 21.15. Nie byliście na imprezie na błoniach nad Wartą? Koniecznie zobaczcie, jaka była.

Przeczytaj też: DNI GORZOWA 2018 rozpoczęte. Na Romane Dyvesa roiło się od gwiazd. Ależ była zabawa! [ZDJĘCIA, FILM]

Na festiwalu wystąpili m.in. Dżambo Agusevi Orchestra, Norbi, Marika oraz Dejan Ilić & Sovnakune Truby, a całość poprowadził Rafał Brzozowski, który jest prowadzącym telewizyjne "Koło fortuny". W sobotę warto obejrzeć też w telewizji publicznej "Pytanie na śniadanie". Powód? Gośćmi programu będą Edward Dębicki, twórca festiwalu Romane Dyvesa, i jego rodzina.

Polecamy też: Romane Dyvesa 2018

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!