Między Skwierzyną i Murzynowem osobowy renault zjechał z drogi i roztrzaskał się na drzewie. Cztery osoby zostały ranne, w tym troje dzieci.

Do groźnego wypadku doszło w niedzielę na drodze między Skwierzyną i Murzynowem. Około godz. 15.40 kierowany przez kobietę renault kangoo z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Samochód zawisł w pionie na drzewie.

Ranne zostały cztery osoby – kierująca pojazdem i troje dzieci. Pierwszej pomocy udzielili im kierowcy innych samochodów, a potem także strażacy oraz ratownicy z pogotowia, którzy zawieźli poszkodowanych do szpitala w Gorzowie Wlkp.

Strażacy zabezpieczyli pojazd przed upadkiem. W akcji ratowniczej uczestniczyły cztery zespoły ratownicze pogotowia, policjanci, a także strażacy – dwa zastępy ochotników ze Skwierzyny, zastęp OSP z Murzynowa oraz strażacy zawodowi z jednostki ratowniczo-gaśniczej z Międzyrzecza.

Więcej informacji powiatu międzyrzeckiego w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”.

Zobacz też wideo z wypadku w Międzyrzeczu

Wypadki

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Arczi (gość)

I tu mamy przykład jak prasa kłamie!!! Ciekawe jak dzieciątka miały wyjść o własnych siłach gdzie jedno z nich było nieprzytomne i gdyby nie szybka pomoc kierowców którzy wydobyli poszkodowanych to do czasu przyjazdu DZIELNYCH ratownikow którym tak pieknie przypieto ten bohaterski czyn jeden BÓG wie jak tragiczny byłby finał tego nieszczęścia. Pozdrawiam redakcje KIEROWCA.