Kraksa dwóch busów i ciężarówki na trasie S3 Dwie osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

W nocy na trasie szybkiego ruchu S3 między Skwierzyną i Międzyrzeczem zderzyły się trzy pojazdy. W tył ciężarówki uderzył renault trafik, na którego następnie najechał mercedes. Dwie osoby z renaulta przewieziono do szpitali.

http://miedzyrzecz.naszemiasto.pl/artykul/kraksa-dwoch-busow-i-ciezarowki-na-trasie-s3-dwie-osoby-w,4765129,artgal,t,id,tm.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=gazeta-lubuska&utm_campaign=kraksa
Film Waldemara Waldka

Do wypadku doszło około czwartej w nocy pod jednym z wiaduktów na „esce”0. Na tył jadącej w kierunku Zielonej Góry ciężarowej scanii z naczepą najechał niebieski bus renault trafik. Jadący za nim kierowca białego busa marki mercedes także nie zdążył wyhamować i uderzył w renaulta.

Zobacz wideo strażaków z nocnej akcji

Renaultem jechały trzy osoby. Dwie z nich doznały obrażeń.

- W pierwszym busie prawdopodobnie pękła opona. Dwie osoby przewieziono do szpitali w Gorzowie Wielkopolskim i w Międzyrzeczu. Na razie nie wie wiemy, jakich doznały obrażeń – informuje asp. Justyna Łętowska z międzyrzeckiej policji.

Droga w kierunku Zielonej Góry została całkowicie zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazd dawną drogą krajową nr 3 między Skwierzyną i Międzyrzeczem.

Zobacz zdjęcia z innych wypadków na S3

W akcji ratowniczej oprócz medyków z pogotowia udział brały dwa zastępy z ochotników ze Skwierzyny, dwa zastępy strażaków zawodowych z jednostki ratowniczo-gaśniczej w Międzyrzeczu oraz oficer taktyczny.

Więcej informacji z powiatu międzyrzeckiego w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”

Zobacz wideo z korytarza życia, utworzonego przez kierowców na trasie S3 koło Międzyrzecza

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:

Powiązane