Miliony na wsparcie kobiet

Zarząd Województwa Lubuskiego przyjął do realizacji projekty wyłonione w drodze konkursu prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Zarząd Województwa Lubuskiego przyjął do realizacji projekty wyłonione w drodze konkursu prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Kwota dofinansowania wynosi ponad 7,2 mln zł.
Konkurs został zorganizowany w ramach Poddziałania 6.1.1 Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy. Dofinansowane zostały m.in. projekty \"Kluczowe kompetencje Lubuskiej kobiety sukcesu\" oraz \"My kobiety\". Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Międzyrzeczu zrealizuje cykl szkoleń rzemieślniczych dla osób bezrobotnych, które mają być szansą na zdobycie nowych kwalifikacji i zatrudnienia, natomiast władze Miasta Gorzowa Wlkp. opracowały projekt \"Kolega z pracy - szanse osób niepełnosprawnych na aktywne życie zawodowe\".
Grupy docelowe konkursu doświadczają największych trudności związanych z wejściem i utrzymaniem się na rynku pracy. Przyjęcie do realizacji projektów przyczyni się do poprawy sytuacji na rynku pracy osób długotrwale bezrobotnych, młodzieży do 25 roku życia, osób niepełnosprawnych, kobiet powracających oraz wchodzących po raz pierwszy na rynek pracy, jak również do osób, które ukończyły 45 rok życia.
Pełna lista będzie dostępna w najbliższych dniach.

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować Nie działa? Spróbuj wyłączyć Adblock samodzielnie w ustawieniach.