Miliony trafią do naszej miejskiej kieszeni

We wtorek (7 listopada) Gorzów oficjalnie dostał 17 mln zł dotacji do przebudowy ul. Myśliborskiej. Prezydent: - Minister Rafalska pamięta, skąd jest.
Wojewoda Władysław Dajczak (z prawej) i prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki chwilę po podpisaniu dokumentów o przekazaniu 17 mln zł
 Tomasz Rusek

To kolejny „prezent” z budżetu państwa dla Gorzowa. 7 Listopada oficjalnie podpisano w tej sprawie dokumenty. W sumie Gorzów dostanie 17 mln zł. I z ich pomocą dobuduje drugie nitki jezdni ulicy Myśliborskiej i Szczecińskiej na odcinku od ronda przy ul. Słowiańskiej aż do ul. Mosiężnej, czyli do strefy ekonomicznej.
- To poprawi bezpieczeństwo i komfort kierowców, rowerzystów i pieszych. Oraz poprawi warunki firm w strefie. Od lat zakłady prosiły o lepsze skomunikowanie strefy z miastem - mówił zadowolony prezydent Jacek Wójcicki oraz wojewoda Władysław Dajczak, który formalnie przekazał pieniądze.

Obaj powiedzieli wprost: kolejne wsparcie dla miasta to zasługa... minister Elżbiety Rafalskiej. Ich zdaniem „maczała palce” we wszystkich podobnych sytuacjach.
- Faktycznie jako miasto zostaliśmy wreszcie zauważeni i dostajemy konkretne wsparcie. Tak, widzę w tym działanie minister Rafalskiej, która pamięta, skąd pochodzi. Jednak zapewniam, że nie dostajemy nic na ładne oczy. Po prostu składamy dobre wnioski - dodał jeszcze J. Wójcicki.

Zobacz też: Najnowszy Magazyn Informacyjny GL (03.11.2017)

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:

Powiązane