Magiczne fotografie Slevin Aaron tworzy w przestrzeni polskiego miasta. Plany zdjęciowe, kostiumy, modelki, asystent i oczywiście fotograf - wszyscy pochodzą ze Szczecina.

Slevin Aaron urodził się i mieszka w Szczecinie. Jest samoukiem. Nie skończył żadnej profesjonalnej szkoły artystycznej. Fotografią zajmuje się od ośmiu lat. Na planach pomaga mu Remik Babiło. Ich prace są doceniane na całym świecie.

Można je oglądać m.in. na okładkach książek największych, światowych domów wydawniczych, jak Harper Collins czy Random House. Niedawno zdjęcie Aarona prezentowane było na prestiżowej wystawie "45 FRAMES FROM PHOTOVOGUE" pod kuratelą magazynu Vogue Italia oraz Leica Galerie Milano. To już trzecia wystawa organizowana przez Vogue Italia, podczas której wystawiono prace Aarona.

W ubiegłym roku zdjęcia polskiego artysty pojawiły się m.in. na "An Iconic view of white" zaaranżowanej przez Vogue Italia, L'Uomo Vogue i Porsche Design oraz "Driven by Desire". Ponadto spośród czterech zdjęć Slevina, selekcjonowanych przez redaktor naczelną Vogue Italia Francę Sozzani, dwa przedstawiono w Bolonii i Mediolanie podczas Vogue Fashion Night Out 2014.

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!


zobacz też

x-news

Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!