Motocykliści kończą sezon, więc wspólnie przejadą przez miasto

Ta impreza to już tradycja! W sobotę będzie zakończenie sezonu motocyklowego. Gdzie będzie można podziwiać cuda techniki?

Jedną z atrakcji sobotniej imprezy motocyklowej będzie tradycyjna parada przez miasto. Rozpocznie się ona o 13.00 na placu targowym Gorzowskiego Rynku Hurtowego na Zawarciu. Stąd motocykliści wyruszą w kierunku mostu Lubuskiego, a następnie pojadą m.in. Pomorską, Walczaka, Górczyńską, Piłsudskiego, Roosevelta, Kosynierów Gdyńskich, Łokietka, Chrobrego, by przez most Staromiejski i ul. Przemysłową powrócić na plac GRH. Parada będzie bardzo widowiskowa. Wie o tym, każdy, kto widział ją przy okazji innych tego typu imprez. Początek sezonu (w kwietniu) i jego koniec (w październiku) mają już w Gorzowie stałe miejsce w kalendarzu. Na spotkanie motocyklistów zjeżdżają osoby z różnych stron regionu, a także spoza Lubuskiego czy spoza Polski. Tego dnia na ulice miasta wyjeżdża około 1 tys. motocyklistów.
Parada przez miasto nie będzie jedyną atrakcją zakończenia sezonu. Gdy motocykliści zjadą już z powrotem na plac, czekać ich będą konkursy, konkursy, ale nawet i moto piknik z kiełbaskami. Kto będzie chciał wziąć udział w konkursach, powinien zapisać się jeszcze przed startem parady. Będzie to możliwe do 11.00. Od tej godziny motocykliści zbierać się będą na placu.
Konkursy i koncerty - są darmowe i dla każdego - potrwają do 18.00. W trakcie zabawy będzie też zbiórka pieniędzy na spełnienie marzenia jednego z podopiecznych fundacji Mam Marzenie.
Ostatnią częścią sobotniej imprezy motocyklowej będzie afterparty w klubie Doors przy ul. Obotryckiej (by wejść do klubu, trzeba odebrać opaskę przy okazji parady).

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:

Powiązane