OCENIAMY WŁADZE 2018 | Który z gorzowskich radnych sięgnie po tytuł Radny na Medal?

To już ostatnia szansa, by zagłosować na radnego, który Waszym zdaniem był najaktywniejszy i najskuteczniejszy podczas mijającej już kadencji. W piątek, 14 września, o godz. 19.00 kończy się nasza akcja. Sprawdź, kto prowadzi w rankingu.

Pierwsze trzy miejsca rankingu dzieli niewielka różnica głosów. Tak więc radni: Jerzy Synowiec (156 głosów), Jan Kaczanowski (130 głosów) i Marcin Kurczyna (125 głosów) mogą jeszcze pozamieniać się miejscami. Czy tak będzie? O tym przekonamy się już w piątek, 14 września o godzinie 19.00.

Pierwsza trójka ma bardzo dużą przewagę nad pozostałymi radymi. Grzegorz Musiałowicz, który znajduje się aktualnie na miejscu czwartym, zdobył jedynie 9 głosów. 4 głosy, jak dotąd, mają Jerzy Wierchowicz i Sebastian Pieńkowski.

Stan przedstawionych powyżej głosów pochodzi z czwartku, z godziny 9.30.

TUTAJ ZNAJDZIESZ AKTUALNY RANKING GŁOSOWANIA

W Gorzowie Wielkopolskim ocenie podlega również prezydent. Jacek Wójcicki w rankingu lubuskich włodarzy zajmuje narazie pierwsze miejsce. Zdobył 28 pozytywnych opinii na temat swoich rządów, natomiast negatywnych zaledwie 1, co w sumie daje 27 punktów. Aktualny ranking wśród prezydentów znaleźć można NA TEJ STRONIE https://gazetalubuska.pl/p/kandydaci/samorzadowiec-wojewodztwa-lubuskiego-oceniamy-wladze,1000270/
Przypomnijmy, że głosowanie na włodarzy przebiega na nieco innych zasadach. Oceniając prezydenta, burmistrza, wójta lub starostę możemy zagłosować na TAK lub na NIE. Szczegóły na temat akcji Oceniamy Władze oraz pełne listy wszystkich samorządowców znajdują się na stronie

kliknij tutaj

kliknij tutaj

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:

Powiązane