W Gorzowie trwa sprzedaż biletów na żużlowe derby Caelum Stal kontra Falubaz Zielona Góra w ramach I rundy play-off ekstraligi. Zainteresowanie wejściówkami jest ogromne.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W Gorzowie trwa sprzedaż biletów na żużlowe derby Caelum Stal kontra Falubaz Zielona Góra w ramach I rundy play-off ekstraligi. Zainteresowanie wejściówkami jest ogromne. Już pierwszego dnia sprzedaży tworzyły się bardzo długie kolejki, w których kibice stali nawet 2,5 godziny.
Bilety można kupować w sklepie Klubowym w Galerii Askana (wejście do wieży widokowej) codziennie w godz. 9:00-21:00 oraz w sklepie kolekcjonerskim „Konik” przy ul. Słowackiego 5 (przy Placu Grunwaldzkim) do piątku w godz. 11:00-17:00, a także w sobotę w godz. 10:00-13:00. Ceny wejściówek kształtują się na poziomie: trybuna niska: ulgowy 40 zł, normalny 50 zł oraz trybuna wysoka: ulgowy 45 zł, normalny 55 zł.
Przypominamy, że początek meczu zaplanowano na niedzielę, 16 sierpnia O GODZ. 20.00.

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!