Piłkarze z Międzyrzecza wygrali z Błękitnymi Lubno 6:0 [WIDEO, ZDJĘCIA]

Podczas sobotniego meczu w Międzyrzeczu gospodarze nie dali żadnych szans piłkarzom z Lubna. W pierwszej połowie zdobyli dwa gole, a w następnej dołożyli cztery kolejne.

Takich zawodników Orła ich kibice chcieliby widzieć na każdym meczu – zaangażowanych, i walecznych. W czasie sobotniego meczu piłkarze z Międzyrzecze górowali nad rywalami w każdym elemencie futbolowego rzemiosła. Trzeba jednak oddać, że nie wykorzystali kilku okazji na podniesienie wyniku. Po zakończeniu spotkania zwrócił na to uwagę ich szkoleniowiec Rafał Wojewódka.

– Martwi brak skuteczności. Były trzy okazje sam na sam, ale nie zdobyliśmy bramek – mówił.

Trener podkreślał, że mecz ułożył się po jego myśli już w pierwszej połowie. - Zdominowaliśmy przeciwnika, stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacja, strzeliliśmy dwie bramki i to nas uspokoiło – dodaje.

Pierwszego gola zdobył w 18 minucie znakomicie grający w tym sezonie Mateusz Waltrowski. Dziesięć minut później Maciej Kononowicz podniósł wynik na 2:0 dla gospodarzy. W drugiej odsłonie kolejne bramli strzelili gościom M. Waltrowski, Łukasz Sobczak (2) i M. Kononowicz.

Tak wygrywa Międzyrzecz. Zobacz relacje z meczu Orła z Radowiakiem

Relacja z meczu w środę, 10 października, w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”.