Polonia prowadziła do przerwy 2:1. Wygrała Sparta Brodnica [zdjęcia]

Fa, zdjęcia Arkadiusz Wojtasiewcz
W meczu 12. kolejki IV ligi (grupa kujawsko-pomorska) KP Polonia Bydgoszcz miała okazję przełamać się na własnym boisku i odbić od dna tabeli.
Biało-czerwoni zaczęli nawet Nieźle, od prowadzenia już w 3 minucie! Na przerwę podopieczni Włodzimierza Koreckiego schodzili też na plusie (2:1).
Ale rywal, który zajmował przed tą kolejką 5. miejsce, okazał się lepszy, o czym zadecydowały dwa gole strzelone po zmianie stron.
KP Polonia Bydgoszcz - Sparta Brodnica 2:3 (2:1).
Bramki: Damian Adamski (3), Marcin Gołata (42) -  Oskar Brzuszczak (11),  Łukasz Ciechowski (61),  Adam Reise (81-głową)
ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU NA SPORTOWEJ >>>>>

<center>
Najważniejsze zmiany w nowej ordynacji wyborczej
<script class="XlinkEmbedScript" data-width="640" data-height="360" data-url="//get.x-link.pl/329ca722-157c-68df-1573-c54d9b92545f,8a4f6674-5f89-8327-aed2-fa651207a9cd,embed.html" type="application/javascript" src="//prodxnews1blob.blob.core.windows.net/cdn/js/xlink-i.js?v1"></script>
</center>
W meczu 12. kolejki IV ligi (grupa kujawsko-pomorska) KP Polonia Bydgoszcz miała okazję przełamać się na własnym boisku i odbić od dna tabeli. Biało-czerwoni zaczęli nawet Nieźle, od prowadzenia już w 3 minucie! Na przerwę podopieczni Włodzimierza Koreckiego schodzili też na plusie (2:1). Ale rywal, który zajmował przed tą kolejką 5. miejsce, okazał się lepszy, o czym zadecydowały dwa gole strzelone po zmianie stron. KP Polonia Bydgoszcz - Sparta Brodnica 2:3 (2:1). Bramki: Damian Adamski (3), Marcin Gołata (42) - Oskar Brzuszczak (11), Łukasz Ciechowski (61), Adam Reise (81-głową) ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU NA SPORTOWEJ >>>>> <center> Najważniejsze zmiany w nowej ordynacji wyborczej <script class="XlinkEmbedScript" data-width="640" data-height="360" data-url="//get.x-link.pl/329ca722-157c-68df-1573-c54d9b92545f,8a4f6674-5f89-8327-aed2-fa651207a9cd,embed.html" type="application/javascript" src="//prodxnews1blob.blob.core.windows.net/cdn/js/xlink-i.js?v1"></script> </center> Fa, zdjęcia Arkadiusz Wojtasiewicz
W meczu 12. Kolejki IV ligi (grupa kujawsko-pomorska) KP Polonia Bydgoszcz miała okazję przełamać się na własnym boisku i odbić od dna tabeli. Biało-czerwoni zaczęli nawet Nieźle, od prowadzenia już w 3 minucie! Na przerwę podopieczni Włodzimierza Koreckiego schodzili też na plusie (2:1). Ale rywal, który zajmował przed tą kolejką 5. miejsce, okazał się lepszy, o czym zadecydowały dwa gole strzelone po zmianie stron. KP Polonia Bydgoszcz - Sparta Brodnica 2:3 (2:1). Bramki: Damian Adamski (3), Marcin Gołata (42) - Oskar Brzuszczak (11), Łukasz Ciechowski (61), Adam Reise (81-głową) ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU NA SPORTOWEJ >>>>>

Likwidacja zmiany czasu - czy jest szkodliwa dla zdrowia?