Dzisiaj na terenie powiatu międzyrzeckiego policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. Na jednego z nich wystawiony był Europejski Nakaz Aresztowania za kierowanie grupą przestępczą.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dzisiaj na terenie powiatu międzyrzeckiego policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. Na jednego z nich wystawiony był Europejski Nakaz Aresztowania za kierowanie grupą przestępczą. Wylegitymowali go policjanci z SPPP z Zielonej Góry pełniący służbę na terenie Pszczewa. Zatrzymali oni do rutynowej kontroli samochód. Po sprawdzeniu danych w policyjnej bazie, okazało się, że jeden z pasażerów poszukiwany jest Europejskim Nakazem Aresztowania za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą na terenie Niemiec. Nad ranem policjanci z Komisariatu w Skwierzynie zatrzymali drugiego poszukiwanego listem gończym 49-letniego Wiesława J., który od ponad roku ukrywał się przed policją.

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!