Przystanek Woodstock 2011 - garść przydatnych informacji

(© Jakub Pikulik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W tym roku już po raz siódmy w Kostrzynie odbędzie się Przystanek Woodstock. To już XVII edycja tego największego w Polsce festiwalu. Znamy już sporo szczegółów nadchodzącej imprezy.

Po pierwsze i najważniejsze: Woodstock 2011 potrwa od czwartku do soboty (4-6 sierpnia). Wielu zastanawia się skąd wziął się akurat taki termin? Jurek Owsiak, tłumaczy, że to ukłon w stronę tych, którzy przyjeżdżają na festiwal i muszą wrócić w poniedziałek do pracy. Dzięki takiemu rozwiązaniu woodstockowicze na powrót do domów będą mieli całą niedzielę.
W tym roku na woodstockowym polu będzie można wypić carlsberga. To właśnie ta firma sponsoruje XVII Przystanek Woodstock. Nie bez znaczenia jest też fakt, że, firma jest sponsorem mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku. Dlatego na woodstockowym polu rozegrany zostanie specjalny turniej piłkarski. Najważniejsza informacja jest taka, że do wygrania będą bilety na najbardziej atrakcyjne mecze Euro 2012.
Znamy też już niemal dwadzieścia zespołów, które wystąpią na dużej scenie tegorocznego Przystanku Woodstock. Najbardziej znaną kapelą, która zagra na głównej scenie festiwalu, jest zespół The Prodigy. Jurek Owsiak informację o tej kapeli trzymał w tajemnicy do ostatniej chwili. Listę wszystkich zespołów znajdziesz tutaj:  Woodstock 2011 - Kto zagra w Kostrzynie? (aktualne informacje)
Znamy też pierwszego gościa Akademii Sztuk Przepięknych. Będzie nim Marek Belka. Co jeszcze? W tym roku, wzorem lat poprzednich, na woodstockowym polu będzie Toi Camp, czyli płatne pole namiotowe dla tych, którzy cenią sobie odrobię więcej luksusu.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!