(© Dariusz Gdesz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Będzie zabawnie, strasznie, romantycznie, tajemniczo, a przede wszystkim ciekawie - tak zapowiadany jest wieczór na rozpoczęcie sezonu filmowego 11 września w Kinie 60 krzeseł. O 22.00 będzie można się spotkać z Robertem Więckiewiczem, świetnym aktorem i odwtórcą roli w czarnej komedii "Kołysanka".

Filmowa noc na granicy światów rozpocznie się o 22.00 właśnie spotkaniem z gościem specjalnym Robertem Więckiewiczem. Później będzie projekcja filmu "Kołysanka". To komedia mistrza gatunku, mieszanka humoru i grozy. Wraz z pojawieniem rodziny Makarewiczów w zagadkowych okolicznościach znikają kolejno mieszkańcy i goście malowniczej miejscowości na Mazurach. Śledztwo trwa, jednak tropy urywają się a ofiary nadal giną bez śladu. Akcja fragment po fragmencie odsłania mroczną tajemnicę, ale Juliusz Machulski nie byłby sobą, gdyby na ekranie nie było przede wszystkim… śmiesznie.

O 1. 10 kolejna projekcja, tym razem amerykański horror - romans "O dziewczynie, która wraca sama nocą do domu". Film ten uznany jest za jeden z najciekawszych debiutów i najbardziej oryginalnych filmów 2014 roku.
Hipnotyczna opowieść o dwóch pokrewnych duszach, których drogi krzyżują się w ciemnym zaułku Bad City. Czy nieśmiała wampirzyca, która nocami na deskorolce w tradycyjnym czadorze wymierza sprawiedliwość, odnajdzie szczęście u boku przystojnego śmiertelnika? Czarno-biała zabawa gatunkami zachwyca wysmakowanymi wizualnie zdjęciami, muzyką oraz tytułową rolą Sheili Vand.

O 3.20 kolejny horror: "Mądrość krokodyli". Przystojny, uwodzicielski i niebezpieczny… Jude Law jako londyński wampir. Czy do twarzy mu w tej roli. Pewnego dnia zostaje znalezione ciało młodej kobiety. Inspektorzy policji trafiają do Steve’a, który raczy ich opowieściami i teoriami, dzięki czemu udaje mu się uwolnić od podejrzeń. Tymczasem jego partnerka, Anne, odkrywa kolejne tajemnice Steve'a.


Pomiędzy filmami będzie poczęstunek. Karnet na całą noc: 28 zł Bilet na pojedynczy seans: 12 zł.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!