(© KWP w Gorzowie)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wczoraj, w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Słubicach, uroczyście pożegnano odchodzącego na emeryturę, naczelnika wydziału kryminalnego, podinsp. Waldemara Muczynia.

Dziękując za wspólne lata w szeregach mundurowej formacji Komendant Powiatowy Policji w Słubicach, mł.insp. Ryszard Błażnik, wręczył odchodzącemu na emeryturę naczelnikowi dyplom uznania. Złożył w imieniu własnym, wszystkich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych, wielu wspaniałych lat na zasłużonej emeryturze - bez zmartwień i problemów.
Na ręce naczelnika szczególne podziękowania złożył zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie, insp. Waldemar Regulski, dziękując za 30 lat wspaniałej i oddanej służby w szeregach lubuskiej policji.
Waldemar Muczyń służbę rozpoczął 30 lat temu. Od 1999 roku pełnił funkcję naczelnika Wydziału Kryminalnego. Wcześniej pełnił służbę w komórkach ruchu drogowego i operacyjno - dochodzeniowych. Zdobytą wiedzą i umiejętnościami oraz bagażem doświadczeń dzielił sie z młodymi policjantami. Cieszył się sympatią i szacunkiem pracowników. Za swoje osiągnięcia i sukcesy był niejednokrotnie nagradzany.W obecności zaproszonych gości, kadry kierowniczej oraz kolegów, koleżanek policjantów i pracowników cywilnych Naczelnik podziękował za wieloletnią służbę w policyjnych szeregach.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!