Ciało 23-letniego mężczyzny zostało znalezione w nocy z soboty na niedzielę pod jednym z klubów w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policja z Wałbrzycha prowadzi dochodzenie w tej sprawie.
Wiele wskazuje na to, że mogło dojść do zabójstwa.- Prawdopodobnie to zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako zabójstwo - potwierdza Jerzy Rzymek z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, chłopak mógł zostać pobity na śmierć. Miał rozległe obrażenia. Policja nie zdradza na razie szczegółów, zasłaniając się dobrem śledztwa. Prawdopodobnie jeszcze nikt nie został w tej sprawie zatrzymany.
W klubie w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra, przy którym znaleziono ciało, w każdy weekend bawią się setki młodych ludzi. To jedyna duża dyskoteka w mieście.

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ewelcia (gość)

Nic z tego co napisaliście nie jest prawda!!! najpierw się dowiedzcie Porządnie a później piszcie! robicie sensacje z czyjegoś nieszczęścia Pajace jebane!!!

fotograficzna. (gość)

to się stało na ul. Długiej a nie pod klubem.
i nie został pobity tylko dźgnięty nożem

oburzony (gość)

Jak mozecie pisac takie bajki wyssane z palca!!!!!!!!! jakie ciało pod jakim klubem:/.....było zupełnie inaczej !!

666 (gość)

Co wy W ogóle koooorwa wypisujecie!!!! JEDNO WIELKIE GÓÓÓÓWNO WIECIE BYŁO ZUPELNIE INACZEJ A ROBICIE Z SIEBIE WSPANIALYCH INFORMATORÓW!!!