Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek, 4 czerwca, przed południem na drodze krajowej nr 22, na wysokości miejscowości Brzozowa w powiecie sulęcińskim.

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie, st. post. Klaudia Richter, mercedes spirnter z nieustalonych przyczyn uderzył w tył jadącej przed nim ciężarowej scani z naczepą, następnie przejechał przez przeciwległy pas ruchu i uderzył w słup energetyczny. Z kierownicą mercedesa siedziała kobieta, która wiozła pasażera. - Obydwoje byli zakleszczeni w samochodzie. Strażacy musieli rozcinać auto, aby wydostać ich na zewnątrz – mówi st. post. K. Richter.

Gdy o godz. 10.50 rozmawialiśmy z rzeczniczką policji, trwała reanimacja pasażera. Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń.

Aktualizacja, godz. 12.00
Niestety pasażer mimo reanimacji pasażer zmarł. Kobieta w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Gorzowie.

Droga została zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy. Kierowcy jadący z kierunku Krzeszyc są kierowani na drogę woj. nr 131. Natomiast jadący z przeciwległego kierunku kierowani są na drogę nr 136.KRYMINALNY CZWARTEK - 31.05.2018 - Śmiertelne potrącenie mężczyzny na trasie Laski Lubuskie - Górzyca. Sprawca uciekł, zatrzymała go policja. Był pod wpływem narkotyków[WIDEO]
Wypadki

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

lubuszanka (gość)

Wyrazy głębokiego wspóczucia najbliżej rodzinie zmarłego.
Pytanie kto takiej osobie ,która prowadziła auto zaliczył kurs na prawo jazdy ????????????????