Ubiegły weekend był dla lubuskich policjantów był bardzo pracowity. Do pracy ruszyły wszystkie patrole ruchu drogowego i prewencji. Ostatnie dni wakacji dobiegły końca.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Od ubiegłego piątku do wczoraj na lubuskich drogach, tak jak w całym kraju było bardzo tłoczno. Każdy kto miał okazję, chciał skorzystać z ostatnich chwil lata i promieni słońca. Dlatego policjanci, dbając o nasz bezpieczny powrót do domu ruszyli na drogi z wszystkimi videorejestratorami i ręcznymi miernikami prędkości, wykorzystując dostępne siły i środki. Mimo to, na drogach nadal jest o wiele za dużo pijanych kierowców. Tylko przez 3 ostatnie dni policja w lubuskim zatrzymała 63 nietrzeźwych kierujących. Doszło do 15 wypadków, 4 osoby zginęły, 20 zostało rannych.

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!