Wojtek z Gorzowa w 1981 roku wysłał list do USA i poprosił o zdjęcia Muppetów. Jego list jest w muzeum w Nowym Jorku. Odnajdźmy Wojtka!

"Przesyłam pozdrowienia z Polski i proszę o przesłanie mi zdjęć MAPPETÓW - napisał 9 lipca 1981 roku Wojtek z Gorzowa w liście do Jima Hansona (twórcy Muppetów). Kim jest Wojtek? Pomóżcie nam go odnaleźć!

Gorzowianka pani Anna podczas wizyty w Museum of the Moving Image w Nowym Jorku natknęła się na prawdziwą perełkę! W jednej z gablot wywieszony był list od chłopca z Polski. Wojtka. A Wojtek, pochodził z Gorzowa.

Gorzowianin przesłała do Jima Hansona - twórcy Muppetów. Napisał w niej:

Przesyłam z Polski serdeczne pozdrowienia i bardzo proszę o przysłanie mi zdjęć MAPPETÓW. W Polsce był wyświetlany serial filmowy o MAPPETACH i bardzo spodobały mi się one i chciałbym mieć ich zdjęcia.

Pani Anna pod swoim postem napisała:

"Myślałam, żeby odszukać Go w internecie tego (już) mężczyznę. Myślę, że byłoby mu bardzo miło, gdyby wiedział, że jego list jest częścią światowej wystawy Hensona"

Pani Annie - i nam również - zależy na tym, aby odnaleźć Pana Wojtka. Ale z pewnością wiele zależy od Was - czy pomożecie nam go odnaleźć? Czy znacie Wojtka, fana Muppetów z lat 80.? A może po prostu udostępnicie tę wiadomość w mediach społecznościowych. W takich sytuacjach często okazuje się, że internet ma ogromną moc. Mamy nadzieję, że i tym razem będzie tak samo, a do pana Wojtka dojdzie ta radosna wiadomość.

[sndv]

Panie Wojtku! Jeśli czyta Pan ten tekst, prosimy o kontakt z naszą redakcją - koniecznie! tel.: 95 722 57 72 / nasza redakcja znajduje się w Parku 111 w Gorzowie na drugim piętrze / email: gorzow@gazetalubuska.pl

WIDEO: Tak wygląda gorzowskie Zawarcie z perspektywy lotu ptaka. Robi wrażenie!

Wideo

  • Gazeta Lubuska
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:

Powiązane