Miss Publiczności AWF

(© Artur Szymczak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już 22 marca odbędzie się finałowa gala wyborów Miss AWF. W tegorocznej edycji konkursu wyłoniona będzie też Miss Publiczności AWF.

O tytuł najpiękniejszej studentki AWF stara się 8 dziewczyn: Elżbieta Rogowska - I rok Fizjoterapia, Maja Cylwik - III rok WF, Dominika Chećko - II rok Fizjoterapia, Katarzyna Szewczyk - I rok Fizjoterapia, Żaneta Gaweł - I rok Fizjoterapia, Daria Nowicka - III rok WF, Martyna Trosdowska - I rok Fizjoterapia i Anna Żak - I rok Fizjoterapia.

W tym roku nasi Czytelnicy też mogą postawić na swoją faworytkę. Kandydatka, która otrzyma w naszym plebiscycie najwięcej głosów, zdobędzie tytuł Miss Publiczności AWF. Dla zwyciężczyni plebiscytu oprócz szarfy i dyplomu mamy też inną niespodziankę: wywiad i minisesję zdjęciową dla Naszego Miasta.

Tutaj możesz głosować na Miss Publiczności AWF

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!