Wystawy IPN

Instytut Pamięci Narodowej – delegatura w Gorzowie we wrześniu zaprasza na następujące wystawy:

1. od 7 września o godz. 10.45 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ireny Sendlerowej w Skwierzynie można oglądać wystawę „PRL tak daleko tak blisko”
2. w dniu 3 IX o godzinie 10 w Zespole Szkól im Mikołaja Kopernika w Witnicy odbędzie się otwarcie wystawy „Polacy na Syberii”
3. w dniu 9 września o 10.50 w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej Curie w Kostrzynie odbędzie się otwarcie wystawy: Narodziny wolności. Wybory 1989 roku w Gorzowie Wlkp.”
4. Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta zaprasza we wrześniu na następujące wystawy:
- „Więcej, szybciej, lepiej”
- „W poszukiwaniu nowego domu. Migracje ludności na Pomorzu Zachodnim w latach 1945–1950”. – od 4 IX
5. we wrześniu w gorzowskiej Katedrze dostępna jest wystawa „Uroczystości Milenium Chrztu Polski w Diecezji Gorzowskiej 1966-67”
6. w czwartek 24 września o godzinie 17 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wlkp. odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Historycznego im. Gen. Grota – Roweckiego, Grzegorz Czapski przedstawi wykład pt.„Młodzież z Partią …się rozliczy - Nieformalne organizacje młodzieżowe lat 80-tych”
7. od 1 do 27 IX w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku będzie prezentowana wystawa IPN ,,Sługa Boży’’ dotycząca ks. Jerzego Popiełuszki (1947-1984), zaś 14 IX o godzinie 10.50 wykład tematyczny pracownika Biura Edukacji Publicznej p. Zofii Fenrych.

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować Nie działa? Spróbuj wyłączyć Adblock samodzielnie w ustawieniach.