Słubiccy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, posiadających narkotyki . Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wczoraj /31.08.br./ w godzinach przedpołudniowych policjanci podczas pełnienia służby na jednej z ulic Słubic zatrzymali 27-letniego mężczyznę, mieszkańca Słubic, u którego znaleźli 1,40 g środków odurzających - heroiny.
Drugi z mężczyzn- 22-letni mieszkaniec powiatu konińskiego został zatrzymany w trakcie kontroli drogowej na drodze prowadzącej z Przejścia Granicznego w Świecku . W trakcie kontroli w odzieży mężczyzny zostały znalezione dwa zawiniątka wewnątrz których znajdowało się 7,56 g marihuany. Mężczyźni zostali zatrzymani w Komendzie Powiatowej Policji w Słubicach do dyspozycji Prokuratury Rejonowej, przedstawiono im zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.


Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!