Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Dwoma zwycięstwami unihokeiści I LO Floorball Gorzów Wlkp....

Unihokeiści I LO Floorball zainaugurowali rozgrywki ekstraligi seniorów [ZDJĘCIA]

Dwoma zwycięstwami unihokeiści I LO Floorball Gorzów Wlkp. rozpoczęli pierwszy w historii start w ekstralidze seniorów. - W spotkaniach inaugurujących Salming Ekstraligę Polskiego Związku Unihokeja pokonaliśmy na terenie rywala UKS Prus Żary 6:2 i 12:4. Kolejne spotkanie seniorów za dwa tygodnie w Babimoście, a inauguracja w Gorzowie 6 i 7 października dwumeczem z Wejherowem. Za tydzień swoje mistrzowskie zmagania rozpoczną juniorzy starsi. Pierwszy mecz rozegrają również na wyjeździe z UKS Absolwent Siedlec - wyjaśnia Paweł Wiśniewski z MKS Puszkin. Oba spotkania świetnie rozpoczynali zawodnicy I LO Floorball Gorzów szybko zdobywając bramki i ustawiając przebieg meczów. - W sobotę i niedzielę pierwsze dwie tercje wygraliśmy 2:0 i 3:0 oraz 4:0 i 5:0. Dopiero w ostatnich tercjach wkradało się w szeregi drużyny drobne rozprężenie i naszym rywalom udawało się strzelic bramki. Trzecie tercje dla Żar 2:1 i 4:3 - mówi P. Wiśniewski. W zespole I LO Floorball Gorzów Wlkp wystąpili uczniowie i absolwenci I LO: Daniel Chochowski, Jan Kleinhardt, Marcin Stolarek, Wojciech Bojko, Michał Chochowski, Piotr Wiliński oraz Maciej Jastrzębski, Szymon Szłapak, Maksym Helman, Miron Łata, Mateusz Kiryk, Kacper Bakiera, Karol Kupisz i Kamil Prałat. Przeczytaj też: Stal Gorzów w finale! Żółto-niebiescy zasłużyli na ten awans [ZDJĘCIA]WIDEO: Szymon Woźniak przed półfinałem Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa

34-letni mieszkaniec Strzyżowa wpadł w sieć "łowców pedofili"