Zielona Góra: Fed Cup 2015 Polska - Szwajcaria już w ten weekend [zdjęcia, wideo]

red./mat.prasowe
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska Mariusz Kapała
Tenisistki trenują już w Zielonej Górze. Fed Cup 2015 Polska - Szwajcaria już w ten weekend (18-19 kwietnia) w zielonogórskiej hali CRS.

Fed Cup 2015 Polska - Szwajcaria

Pasjonujące wydarzenie tenisowe już w dniach 18-19 kwietnia w zielonogórskiej hali MOSiR-u. W meczu play-off Grupy Światowej I zmierzą się reprezentacje Polski i Szwajcarii.

W sobotę (18 kwietnia) zostaną rozegrane dwa mecze singlowe, a w niedzielę (19 kwietnia) dwa singlowe pojedynki i debel, który może decydować o pozostaniu w Grupie Światowej rozgrywek Fed Cup by BNP Paribas. Zwycięstwo dają trzy zdobyte punkty.

Zobacz więcej zdjęć na gazetalubuska.pl

Jeśli w niedzielę jedna z drużyn obejmie prowadzenie 3:0, to zamiast drugiego pojedynku singlowego zostanie rozegrany debel z decydującym super tie-breakiem (do 10 punktów) zamiast trzeciego seta.

Natomiast jeśli po czwartym singlu będzie wynik 3:1, rozegranie meczu deblowego będzie zależało od decyzji kapitanów. Jeśli się zgodzą mecz toczyć się będzie do dwóch wygranych setów, z super tie-breakiem (do 10 pkt) w miejsce decydującego seta.

Centrum Rekreacyjno-Sportowe , Sulechowska 41, Zielona Góra 18-19 kwietnia br.
Organizator: Polski Związek Tenisowy