Dodaj zdjęcie profilowe

avatarJamajka

Gorzów Wielkopolski

Dworcowa wita przyjezdnych na Grand Prix

2013-06-11 07:51:06

Lada dzień odbędzie się w naszym mieście Grand Prix, tysiące kibiców przyjadą do Gorzowa. Co zobaczą na powitanie? Dworcową. Koszmarną. Ulicę, po której jazda slalomem, to chleb powszedni, poprzez podziurkowaną jezdnię. Ale to nie wszystko. Zobaczą również, jak u nas rozwiązuje się problemy z dziurami w drogach - otóż stawia się przed nimi pachołki. Tak, tak, właśnie tak się na Dworcowej dzieje. Od kilku dni na środku drogi stoi sobie pachołek. Stoi i nic więcej się z tym nie robi. Podobnie z wyjazdem z Dworcowej w Sikorskiego - pachołek. I już, po sprawie. Jakież nowatorskie rozwiązanie!


Co jeszcze zobaczą przyjezdni? Kilka pustych, brudnych, pozaklejanych reklamą lokali. Okruchy ze styropianu, walające się wzdłuż krawężników, dzięki firmie ocieplającej jeden z budynków. Przycięte, w bardzo niewielkiej części, krzaki rosnące wzdłuż chodnika prowadzącego do dworca PKS. Śmieci. Bohomazy na elewacjach i bramach. Brak chodnika, dziury i zakaz przejścia dla pieszych przy Dworcowej/Składowej. Zabity deskami budynek, straszący już kilka lat.


Mamy się czym chwalić przed gośćmi, oj, mamy...


Straszne. 

Jesteś na profilu Jamajka - stronie mieszkańca miasta Gorzów Wielkopolski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj