Dodaj zdjęcie profilowe

avatarrudaelka1

Gorzów Wielkopolski

HANECZKA

2013-04-06 20:29:43

   Haneczka spojrzała w lustro. Dobrze wygląda, wprawdzie jej ździebko w biedrach przybyło, jak mawia Ferduś Kiepski z tego filmu co to Haneczka najbardziej lubi, no może trochę wieksze ździebko, ale i tak ładna jest i zgrabna.
   Podoba się mężczyznom, temu chudemu ogrodnikowi od doktorki, u której sprząta i temu wdowcowi, od żony co trzy groby dalej od  Józika Haneczki leży . Kulturalny pan, a Haneczka zna się na kulturze, " dzień dobry" zawsze powie, jak Haneczka sprzata to i wody przynieść pomoże i zagada tak gładko. Majstrem w fabryce jest, już się Haneczka wywiedziała wszystkiego.
   Postawny taki w sobie.
   Odwróciła się bokiem z profila też nieźle wygląda, wprawdzie brzucha trochę ma, ale  pewnie to z wzdęcia od tej grochówki co ją dzisiaj jadła, na boczusiu gotowaną, dużo majeranku dała, tak jak Józik lubił.
   Haneczka ma 155 wzrostu, wystarczy jak na nią, kobieca jest, tu i tam ma do potrzymania, a nie jak te chude, co jak wieszaki wyglądają. Ani pomacać dobrze, ani przytulić, bo same kości im wystają, idzie taka na obcasach, to mało jej wiatr nie przewróci, nogi jakieś krzywe z tej chudości maja. Haneczka to nóżki ma na schwał, o proszę , jak depnie, to aż słychać jaka stabilna jest.
   Obróciła się tyłem. Siedzenie też niczego sobie, prawie jak Jagna z Krzyżaków, co to kilka orzechów dusiła siedzeniem. Haneczka pamięta z filmu i książkę też czytała jak dzieciaki do szkoły chodziły.
   Przygładziła włosy, troszku siwych jej się po bokach zebrało, trza by farbę kupić. Zocha jej pomaluje po co ma płacić fryzjerce.
   Zocha przyjdzie to i poplotkują i pośmieją się, ciasta pojedzą z kawusią, bo Haneczka zawsze ciasta dobrego napiecze, a kawałów się nasłucha, bo Zocha to głowę ma do pamiętania,. Wesoło u niej jest, sąsiadka jeszcze jedna przychodzi, nalewki swojej przyniesie i mają bal .A kto  mówi, że one to już się bawić nie mają. Zocha to pakowaczką była, znajomych ma dużo, obyta jest.
   50 lat Haneczka skończyła, jakiś czas temu, no parę lat temu, ale przecież nikt nie musi weiedzieć. A co dzieciaki wyjechały to po ich wieku nikt Haneczce  lat nie doliczy. Młoda jest i już.
   Oddychać też ma czym, tu Bóg jej nie poskąpił, z naddatkiem dał, biustonosze to u jednej takiej kupuje, co jej z samej Warszawy przywozi, nawet drogo nie bierze 18 zł.
   Haneczka ubrała spódnicę, coś jej się dopiąć nie chce, to pewnie z tego wzdęcia, co go po grochówce dostała. Guzik się zaraz przeszyje, jeszcze skrawek miejsca został, a bluzka długa to zakryje otwarty zamek.
Dobrze że większa kupiła 54 rozmiar , a Haneczka 52 nosi. Buty juz się ździebko rozciapały, ale wypastuje to i jak nowe będa. Torebka też przechodzona, po doktorce dostała, skóra to i żal wyrzucić, elegancka jeszcze jest, a Haneczka na cmentarz idzie to i wyglądać musi. Ludzi pełno będzie, bo słoneczna pogoda, jeszcze obgadaja ja , albo co.Pan Franciszek może będzie ten co to jego żona tzry groby dalej od Józika lezy.
   Elegancko musi być u Haneczki, bo na modzie to ona się zna, u doktorki widzi jakie piękne rzeczy są. Czasami doktorka jej daje po swojej kuzynce, tylko, że tamta wyższa, to Haneczka musi skracać, ale materiał dobry jest, nie to co te gnieciuchy u niej w sklepie, bo Haneczka sklep tez sprząta.
   Jeszcze tylko sobie szminką urodę poprawi , całe 5 zł. dala u tych ruskich co to stoją koło parku, korale też u nich kupiła za 8zł., bo jej opuścili. Dobre ludzie są, zagadają i towar u nich tani i jeszcze opuszczą
     Haneczka zamknęła drzwi


 

Jesteś na profilu rudaelka1 - stronie mieszkańca miasta Gorzów Wielkopolski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj