Dodaj zdjęcie profilowe

avatarJamajka

Gorzów Wielkopolski

Prezydent na fejsie! Bingo! :)

2013-11-01 22:58:17

Nie powiem, jestem mile zaskoczona, prezydent Gorzowa na facebooku się pojawił. Ba! Pojawił się, pisze posty i wymienia zdania z mieszkańcami! Kapitalny pomysł. Sama na fejsa zaglądam z rzadka, ale uważam, że obecność samego szefa miasta na portalu społecznościowym to świetna rzecz. Gratuluję. Oby te dyskusje z mieszkańcami zawsze zostały otwarte, nie były za bardzo cenzurowane i by pisał sam prezio, a nie współpracownicy. Póki co - można zauważyć, że odpisuje sam osobiście. Tak trzymać! :)


A czemu mnie to cieszy niby, skoro tak często sama mam wiele uwag doń? Bo wydaje mi się, że to jedyna szansa, byśmy my - mieszkańcy rozliczający władze z dokonań - poznali tą władzę lepiej, nie tylko z mediów, nie tylko z plotek. A obserwując wpisy odnoszę wrażenie, że da się tak poznać, choć trochę, człowieka. Z innej strony niż ta, którą widzimy na co dzień w mediach.


Liczę na wiele ciekawych wątków dotyczących miasta i nie tylko, nawet pomidorówki ;). A może w trakcie dyskusji coś tam prezydentowi da do myślenia postawa i opinie mieszkańców miasta? Oby. A póki co - raz jeszcze - brawo! Będę zaglądała z ciekawości co słychać na profilu prezydenta. A Wy? ;))


https://www.facebook.com/tadeusz.jedrzejczak.56

Jesteś na profilu Jamajka - stronie mieszkańca miasta Gorzów Wielkopolski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj