Dodaj zdjęcie profilowe

avatarJamajka

Gorzów Wielkopolski

Słoneczniki, słoneczniki... :)

2014-04-12 21:12:04

I znowu - Inicjatywa Obywatelska - Ludzie Dla Miasta, czyli społecznicy, z każdym tygodniem w coraz większej liczbie osób, zadbali o upiększenie zakątka naszego zaniedbanego miasta. Na skwerku przy Łokietka wyrwano chwasty, uprzątnięto, skopano klomby, zasiano słoneczniki, posadzono bratki, podlano. Na koniec zostały wbite w ziemię tabliczki z informacjami, które to mam nadzieję, będą szanowane przez tych, którzy tamtędy chadzają. Akcja świetna, atmosfera przesympatyczna. Dzieci mnogo, starszych jeszcze więcej. Nawet pogoda dopisała. Serce rośnie, mili państwo, jak się na takie akcje patrzy. Aż normalnie chce się żyć! :)


Apel do władz miasta: zadbajcie, proszę, o ten zakątek. Zadbajcie, by go podlewano, by nie skoszono tych słoneczników, gdy zaczną swe głowy nad ziemię wychylać. Społecznicy zaczęli, uprasza się Miasto o dopilnowanie i kontynuowanie tego, co zrobili.
I przydałby się chociaż jeden kosz na psie kupy. Bo skoro ma być czysto - należy to właścicielom psiaków umożliwić.


Po raz kolejny serdeczne dzięki organizatorom i wszystkim tym, którym chce się wyjść w weekend i zrobić coś dla innych, dla nas wszystkich. Dla miasta. Całkowicie za darmo. A nawet ponosząc niewielkie, ale jednak koszty. Prezydent, który podobno kocha to miasto, powinien być szczęśliwy, że mieszkają w nim tacy Ludzie. I docenić, szanować ich pracę.


Dzięki i do miłego :) 

Jesteś na profilu Jamajka - stronie mieszkańca miasta Gorzów Wielkopolski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj