Dodaj zdjęcie profilowe

avatarJamajka

Gorzów Wielkopolski

Tramwaj zwany czarowaniem

2013-07-01 13:14:52

W niedzielne południe wybraliśmy się z naszą pociechą na przejażdżkę tramwajem zwanym czarowaniem, kursującym z okazji Dni Województwa Lubuskiego. Nie wiem, czemu, ale mała strasznie lubi tramwajami jeździć, pewnie dlatego, że na co dzień nie musi ;). Ciekawa byłam samej imprezy dla maluchów, jak i reakcji szkraba, gdyż w obcym otoczeniu jest bardzo nieśmiała. No i nie pomyliłam się - rozkręcała się dosyć długo, aczkolwiek była bardzo mocno zainteresowana i co nieco zaskoczona sytuacją. Tak naprawdę ożywiła się w momencie, gdy p. Cezary Żołyński zaczął ją odpytywać z ulubionych bohaterów (o dziwo był nim nasz czworonóg), a potem podczas wspólnego deklamowania wiersza Tuwima "Rzepka" - Majka zna prawie cały na pamięć, zwłaszcza ten fragment, gdy wszyscy "ciągną, i ciągną, wyciągnąć nie mogą" ;)).


Aktorzy naszego teatru byli ciekawie poprzebierani, w tramwaju trwało czytanie wierszy Tuwima, puszczano piosenki dla dzieci, były kredki i kolorowanki, czapki z papieru, baloniki, rozdawano książeczki i kolorowanki dzieciakom. A już hitem okazała się podarowana przez aktora książeczka z ulubionymi ostatnio bohaterami Majki - świnka Peppa z rodziną - przy jej czytaniu wczoraj pięknie zasnęła :).


Dziękuję organizatorom i aktorom za miłe spędzenie czasu, poproszę częściej takie imprezy :)) 

Jesteś na profilu Jamajka - stronie mieszkańca miasta Gorzów Wielkopolski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj