Dodaj zdjęcie profilowe

avatarlukasz.szot

Gorzów Wielkopolski

Wypożyczalnia Samochodów Panek S.A. Gorzów wlkp.

2013-01-16 15:10:14

Panek S.A. posiada w swojej ofercie ponad 400 aut oraz 34 punktów wynajmu samochodów w Polsce. Obsługujemy rocznie ponad 20 tys. klientów. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i korporacje.
Oprócz obsługi klienta w punktach wynajmu dostarczamy auta pod wskazany adres, do firm i na lotniska.
Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju formy kooperacji. Dla firm z branży turystycznej, przedsiębiorstw świadczących usługi w ramach pomocy drogowej, serwisów oraz warsztatów samochodowych oferujemy współpracę na bardzo dogodnych warunkach.
Dodatkowo świadczymy usługi transportu towarowego, przewozu osób (taxi), home assistance, relokacji pojazdów, door to door, zarządzania flotą oraz wynajmu długoterminowego.
Proponujemy Państwu WYNAJEM NA KOSZT OC SPRAWCY. Jeśli Państwa samochód został uszkodzony w wyniku kolizji z winy innego uczestnika ruchu mogą Państwo wynająć BEZGOTÓWKOWO auto zastępcze na KOSZT OC SPRAWCY. My zajmiemy się wszelkimi formalnościami.
Zapraszamy do zapoznania się z nasza dokładną ofertą na stronie www.panek.eu

Serdecznie zapraszamy do naszych oddziałów oraz na stronę www.panek.eu
Telefon: 665 800 000

Jesteś na profilu lukasz.szot - stronie mieszkańca miasta Gorzów Wielkopolski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj