Wybierz region

Wybierz miasto

  Wygraj Wesele!

  Uwaga ZAKOCHANI! Planujecie ślub swoich marzeń? Trafiliście idealnie! Wspólnie z Galerią Askana i Hotelem Fado przygotowaliśmy dla Was zabawę, w której możecie wygrać piękne wesele warte 14.000 zł. Nagrodzimy również za II i III miejsce. Zapraszamy do zabawy! Zasady są naprawdę proste, a zyskać można wspaniałe NAGRODY!

  Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone w dniu 20 listopada podczas targów ślubnych, które organizuje partner naszego plebiscytu - Galeria Askana! To impreza, która każdego roku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Już teraz zapraszamy Was do udziału w targach, czeka na Was wiele atrakcji i niespodzianek, nie zabraknie też emocji.

  Zwycięzcy Plebiscytu WYGRAJ WESELE otrzymają następujące nagrody:
  I miejsce – voucher na organizację wesela o wartości 10.000 zł brutto w Hotelu FADO. Nagroda obejmuje: wybór menu od 130 do 230 zł/osobę, powitanie chlebem i solą oraz szampanem. Zastawę, wynajem sali, dekoracje oraz trzy bukiety kwiatowe niezależnie od wybranej opcji menu. Nie ma ograniczeń czasowych. Wybór terminu jest dowolny (każdy dostępny termin), jednak najpóźniej do 31.12.2018 r. Umowa podpisywana jest z Hotelem FADO.
  I miejsce – oprawa muzyczna wesela o wartości 4.000 zł brutto (Agencja Promocyjno-Koncertowa NOVA, Marcin Kozłowski. Termin wykorzystania nagrody: do 18 miesięcy od dnia zakończenia plebiscytu.
  Łączna wartość nagród za I miejsce wynosi 14.000 zł brutto.
  II miejsce – fotoreportaż weselny o wartości 2.000 zł brutto (Image Foto, Rafał Sobecki. Termin wykorzystania nagrody: do 18 miesięcy od dnia zakończenia plebiscytu.
  III miejsce – usługa filmowania video o wartości 2.000 zł brutto (M. Kaczmarek Foto-Film Mariola Kaczmarek). Termin wykorzystania nagrody: do 18 miesięcy od dnia zakończenia plebiscytu.
  Nagrody zostaną wręczone podczas Targów Ślubnych, które odbędą się w dniu 20.11.2016 r. w Galerii Askana (Al. Konstytucji 3 Maja 102) w Gorzowie Wlkp.

  Na adres plebiscyt@gazetalubuska.pl lub za pośrednictwem przycisku ZGŁOŚ UDZIAŁ należy dostarczyć:
  - imiona i nazwiska oraz adresy pary i numery telefonów
  - opis pary
  - zdjęcie (od 1 do 8, format jpg, 300 dpi)
  Przynajmniej jedna osoba z pary musi zamieszkiwać na terenie miasta Gorzów Wlkp. oraz powiatów: gorzowskiego, strzelecko-drezdeneckiego, słubickiego, sulęcińskiego, międzyrzeckiego, myśliborskiego lub choszczeńskiego. Na zgłoszenia czekamy do 1 listopada.

  PARTNEREM PLEBISCYTU JEST GALERIA ASKANA Z GORZOWA WLKP.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Photoday w zajezdni MZK w Gorzowie. Konkurs na najlepsze zdjęcie

  Photoday w zajezdni MZK w Gorzowie. Konkurs na najlepsze zdjęcie

  Wybieramy zdjęcia na wystawę tramwajową. Te, które dostaną najwięcej głosów, będą jeździły po całym Gorzowie!
  Za nami Photoday w Zajezdni MZK w Gorzowie....

  Inne plebiscyty