Wybierz region

Wybierz miasto

  Artykuły Quizy Gorzów Wielkopolski

  Sortuj według:
  • Jakie powinno być twoje noworoczne postanowienie? Sprawdź!

   Noworoczne postanowienia, kto ich nie ma? "Rzucę palenie", "przejdę na dietę", "zakocham się", "zacznę biegać…". Każdy ma inny pomysł na siebie i swoje życie w nowym roku. Bo jak nowy rok, to oczywiście musza być zmiany. Niekoniecznie wszyscy dotrzymujemy swoich postanowień, ale jeszcze 31 grudnia mamy ich całkiem sporo. No właśnie, a co postanowicie sobie na 2019 rok? Sprawdźcie to!

   Więcej na temat: postanowienia quiz
  • Ile uda ci się schudnąć w 2019 roku? Sprawdź!

   Przejdę na dietę. Zacznę się odchudzać. Kupię karnet do siłowni. To najczęściej pojawiające się noworoczne postanowienia. Jesteście ciekawi, czy uda się je wam zrealizować? Jaki będzie ich efekt? Czy schudniecie w 2019 roku, a jeśli tak - to ile? Już dzisiaj weźcie udział w naszej zabawie i sprawdźcie, co pokaże wasza waga w 2019 roku.

   Więcej na temat: odchudzanie quiz
  • "Dzban", "Masny" - czy rozumiesz slang młodzieżowy?

   Internauci już po raz trzeci wybrali Młodzieżowe Słowo Roku w konkursie organizowanym przez Wydawnictwo Naukowe PWN. Na liście najpopularniejszych sformułowań są najczęściej takie, których znaczenia nie potrafi odkryć zdecydowana większość rodziców. Ba, są nawet niejednokrotnie nie do odkrycia przez 30. latków. Przekonaj się, czy i dla ciebie slang młodzieżowy stanowi zagadkę…

   Więcej na temat: dzban quiz
  • Slang ratowników medycznych. Sprawdź, czy znasz te słowa!

   Wiele grup zawodowych posługuje się swoim żargonem. Sprawdź, czy znasz slang ratowników medycznych.

   Więcej na temat: quiz ratownik
  • Wiesz co znaczą Twoje sny? Sprawdź! QUIZOWY SENNIK

   Czy znasz znaczenie snów? Wybraliśmy dla was kilka często powtarzających się motywów...i kilka niezwykłych. Sprawdź, jak działa twoja intuicja!

   Więcej na temat: sennikk sny
  • Czy mógłbyś zostać nauczycielem? Nie jest to takie proste! TEST predyspozycji zawodowych

   Podobno bycie nauczycielem przypomina jednoczesne utrzymanie pod wodą 35 korków. Nie jest to najłatwiejszy zawód i z pewnością nie każdy może go wykonywać. Oprócz wymienionych niżej predyspozycji konieczne są studia lub przynajmniej kurs pedagogiczny. Postaraj się zachować możliwie największą obiektywność podczas rozwiązywania testu.

   Więcej na temat: nauczyciele test
  • Czy wiesz, co oznaczają kontrolki w samochodzie? [QUIZ]

   Warto wiedzieć, o czym informuje nas elektronika samochodu. Większość kierowców zna tylko jedną ikonkę - symbol kończącego się paliwa. Ale auto ukrywa jeszcze wiele niespodzianek, które mogą nas zaskoczyć na drodze. Warto poznać znaczenie kontrolek w aucie.

   Więcej na temat: quiz żołnierz
  • Najtrudniejsze pytania z nowych odcinków "Milionerów". Wygrał(a)byś sporo pieniędzy? [QUZI]

   W jesiennej ramówce telewizyjnej nie mogło zabraknąć nowych odcinków teleturnieju "Milionerzy". Uczestnicy usłyszeli już wiele pytań, które sprawiły im sporo problemów. A Ty znał(a)byś prawidłową odpowiedź? Spróbuj swoich sił w naszym quizie.

   Więcej na temat: milionerzy quiz
  • Czy mógłbyś zostać harleyowcem? Czy to motor dla ciebie? [quiz]

   Harley Davidson to marzenie wielu mężczyzn, ale także kobiet. Odpowiedz na pytania i sprawdź, czy możesz zostać harleyowcem.

   Więcej na temat: motor test
  • Czy dałbyś radę żyć w celibacie? Sprawdź! [QUIZ]

   Czy życie w celibacie jest dla Ciebie odpowiednie? Czy wytrzymałbyś, żyjąc w celibacie? Odpowiedz na te 13 pytań i sprawdź!

   Więcej na temat: celibat quiz
  • Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Prawdziwe pytania! [QUIZ - PAŹDZIERNIK 2018]

   Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? To tylko zabawa, ale spróbuj odpowiedzieć na 10 pytań związanych z ruchem drogowym.

   Więcej na temat: prawo jazdy quiz
  • Weekend bez alkoholu zaliczasz do straconych? Sprawdź, czy grozi ci alkoholizm!

   Alkoholizm to bardzo poważny problem na całym świecie. Alkohol spożywany często w nadmiernych ilościach ma destrukcyjny wpływ nie tylko w aspekcie naszego zdrowia fizycznego, ale przede wszystkim odciska piętno na naszej psychice. Jesteś uznawany za króla imprez? Być może masz problem, który warto skonsultować ze specjalistą. Alkoholizm się leczy - nie zapominaj o tym. Krótki test pomoże ci zdiagnozować, czy alkohol jest elementem codzienności, bez którego nie wyobrażasz sobie normalnego funkcjonowania. Quiz nie zastąpi jednak specjalistycznej konsultacji z lekarzem. Pamiętaj: postaraj się o jak największy obiektywizm podczas udzielania odpowiedzi.

   Więcej na temat: alkohol alkoholizm