19 września były tutaj tysiące ludzi! Giełda w Gorzowie znowu przyciągnęła tłumy! Też robiliście tu zakupy? Mamy zdjęcia!

red.
W niedzielę 19 września wybraliśmy się na popularną giełdę w Gorzowie. Jakie ciekawe towary wpadły nam w oko? Stare monety, banknoty sprzed denominacji, a także wiele pamiątek sportowych - m.in. proporczyki czy szaliki klubowe - takie atrakcyjne towary wypatrzyliśmy podczas giełdy w Gorzowie. 19 września, jak w wiele innych niedziel, cieszyła się ona sporym zainteresowaniem. A sprzedający i kupujący zjawili się tu już z samego rana. Co można było kupić tym razem? Zobaczcie w naszej galerii.
W niedzielę 19 września wybraliśmy się na popularną giełdę w Gorzowie. Jakie ciekawe towary wpadły nam w oko? Stare monety, banknoty sprzed denominacji, a także wiele pamiątek sportowych - m.in. proporczyki czy szaliki klubowe - takie atrakcyjne towary wypatrzyliśmy podczas giełdy w Gorzowie. 19 września, jak w wiele innych niedziel, cieszyła się ona sporym zainteresowaniem. A sprzedający i kupujący zjawili się tu już z samego rana. Co można było kupić tym razem? Zobaczcie w naszej galerii. Jarosław Miłkowski
Jest niedziela? To w Gorzowie jest giełda! W niedzielę 19 września pojechaliśmy na giełdę, zobaczyć, co tym razem wystawiono na sprzedaż. Zobaczcie, co można było kupić!

Stare monety, banknoty sprzed denominacji, a także wiele pamiątek sportowych - m.in. proporczyki czy szaliki klubowe - takie atrakcyjne towary wypatrzyliśmy podczas giełdy w Gorzowie. 19 września, jak w wiele innych niedziel, cieszyła się ona sporym zainteresowaniem. A sprzedający i kupujący zjawili się tu już z samego rana. Co można było kupić tym razem? Zobaczcie w naszej galerii.

Czytaj również:
Janusz Radek zawładnął sercami gorzowian

3 polskie organizacje na czarnej liście Facebooka

Wideo

Dodaj ogłoszenie