Falubaz Zielona Góra przegrał u siebie ze Stilonem Gorzów 0:4. Lider lubuskiej ligi juniorów młodszych nadal bez porażki [ZDJĘCIA]

(eska)
Lubuska liga juniorów młodszych: Falubaz Zielona Góra - Stilon Gorzów 0:4
Lubuska liga juniorów młodszych: Falubaz Zielona Góra - Stilon Gorzów 0:4 Szymon Kozica
W sobotę, 27 kwietnia, rozegrany został mecz na szczycie wojewódzkiej ligi juniorów młodszych. Zajmujący trzecie miejsce w tabeli piłkarze Falubazu Zielona Góra na własnym boisku ulegli liderowi - Stilonowi Gorzów 0:4.

Piłkarze Stilonu Gorzów przeważali od początku sobotniego spotkania. I choć zmarnowali kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, w pierwszej połowie objęli prowadzenie. Przy stanie 0:1 Falubaz Zielona Góra miał rzut karny, ale nie wykorzystał okazji do wyrównania - bramkarz odbił piłkę. W drugiej połowie Stilon Gorzów przypieczętował swoją grę kolejnymi golami. Ostatniego zdobył po kontrze, po której sędzia odgwizdał koniec meczu.

Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego Zielona Góra wysoko wygrywa z Wartą Gorzów w lubuskiej lidze trampkarzy [ZDJĘCIA, WIDEO]

Po pięciu kolejkach lubuskiej ligi juniorów młodszych Stilon Gorzów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, na koncie ma komplet zwycięstw. Falubaz Zielona Góra plasuje się na trzeciej pozycji z bilansem trzech wygranych i dwóch porażek.