Filharmonia Gorzowska zaprasza w piątek na niezwykłe show. Poprzedni koncert okazał się przebojem!

red.
Piątkowy koncert okazał się wielkim przebojem. Nic dziwnego! Podczas Gali piosenek oscarowych zagrano same przeboje! Śpiewali Sylwia Przetak i Jarek Oberek. Grała Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej, którą poprowadził Tadeusz Wicherek
Piątkowy koncert okazał się wielkim przebojem. Nic dziwnego! Podczas Gali piosenek oscarowych zagrano same przeboje! Śpiewali Sylwia Przetak i Jarek Oberek. Grała Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej, którą poprowadził Tadeusz Wicherek materiały z koncertu "Gala piosenek oscarowych"
Oj, będzie się działo! W piątek Filharmonia Gorzowska zaprasza na niezwykły koncert. Obejrzycie i posłuchacie go... we własnych domach. Bo będzie to koncert online.

Jak czytamy w komunikacie filharmonii, na piątek 5 lutego zaplanowano ciekawy koncert – „Discovery& Movie”.

- Projekt ten jest niesamowitą opowieścią o tajemnicach skrywanych przez Morze Czerwone. Utwory, które będą zaprezentowane na koncercie zostały napisane specjalnie dla Discovery Channel do serialu „Flota Duchów”. Niezwykłość tego projektu podkreśla udział Krystyny Czubówny. Jej niesamowity i aksamitny tembr głosu zna niemal każdy i myślę, że jest to koncert, który ma szansę zebrać podobnie liczną publiczność

– dodaje U. Śliwińska.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w piątkowym koncercie online? Wystarczy wejść 5 lutego na facebookowy profil Filharmonii Gorzowskiej i o 19.00 włączyć relację online. Koncert będzie dostępny za darmo.

Przypomnijmy: w ostatni piątek filharmonia przeprowadziła relację z „Gali piosenek oscarowych”. Można było usłyszeć „Mam tę moc”, „Eye of the Tiger”, „Time of my life”, a do tego przeboje z „Kevina samego w domu”, z „Titanica”, „Króla Lwa” czy „Przeminęło z wiatrem”.
Koncert był na żywo, ale widzowie oglądali go w domach – za pomocą internetowej transmisji. Śpiewali Sylwia Przetak i Jarek Oberek. Grała Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej, którą poprowadził Tadeusz Wicherek. Całość wypadła znakomicie. A reakcje widzów były entuzjastyczne.

„Ponad 18 tysięcy odsłon „Gali piosenek oscarowych”, czyli piątkowego koncertu online w Filharmonii Gorzowskiej, to oczywiście ogromny sukces i wielka radość. Wystarczy wyobrazić sobie, że liczba ta równa się ponad 30 pełnym salom koncertowym! Choć nic nie zastąpi koncertów na żywo i na nie czekamy z niecierpliwością, to faktem jest, że formuła online pozwala na uczestnictwo w wydarzeniach znacznie większej liczbie osób, również spoza naszego regionu, a często nawet kraju. Bardzo dziękujemy za wszystkie miłe słowa od melomanów, to niezwykle budujące i jest prawdziwym wiatrem w żagle dla dalszej pracy”

– mówi GL Urszula Śliwińska, rzeczniczka prasowa filharmonii.

PRZEBOJE W FILHARMONII GORZOWSKIEJ

Wideo

Dodaj ogłoszenie