Giełda w Gorzowie: w niedzielę znowu będą tutaj tłumy. Tak było tutaj w ostatnią niedzielę!

red.
W niemal każdą niedzielę giełda przyciąga tysiące ludzi. Nie inaczej było i tym razem. Zobaczcie, jakie towary wpadły wpadło w oko naszej reporterce.
W niemal każdą niedzielę giełda przyciąga tysiące ludzi. Nie inaczej było i tym razem. Zobaczcie, jakie towary wpadły wpadło w oko naszej reporterce. Magda Marszałek
Szukasz kalafiora? A może kaloryfera? Znajdziesz na giełdzie. Bo na niedzielnej giełdzie w Gorzowie jest... wszystko!

Jedni kupują, a inni spacerują

Dla jednych giełda w Gorzowie to szansa na zrobienie niedrogich zakupów i zaopatrzenie się w zdrowe oraz świeże owoce lub warzywa prosto od okolicznych rolników. Dla innych to stały punkt niedzielnych wycieczek, bo wybierają się tu bardziej z ciekawości, żeby pooglądać i pospacerować pomiędzy stoiskami.

Było sporo stoisk ze skarbami

Stare maszyny do pisania, sekretarzyki, radia, samowary, a nawet popularne jeszcze kilkanaście lat temu telefony komórkowe, na których można było pograć w kultowego "węża". To wszystko można było kupić na giełdzie w Gorzowie 4 czerwca. Zobaczcie, jakie jeszcze cuda i cudeńka wpadły wpadło w oko naszej reporterce.

Tutaj można kupić... wszystko!

Ale gorzowska giełda, to nie tylko skarbnica rzeczy używanych. Tu można kupić dosłownie wszystko - oprócz nietypowych bibelotów i garażowych perełek, można tu znaleźć również meble oraz rośliny i sprzęt do ogrodu. Na wielu straganach są także ubrania i obuwie - w każdym rozmiarze oraz na każdą okazję.

WIDEO: Giełda w Gorzowie przyciąga w niedziele tysiące klientów!

Wideo

Dodaj ogłoszenie