Gorzów: Schody Donikąd niszczeją od 19 lat. Właśnie obchodzimy kolejną rocznicę ich zamknięcia

OPRAC.: red.
Schody Donikąd miały być przebudowane. Wizualizacji widzieliśmy już sporo. Jednak od 19 lat niszczeją na oczach całego Gorzowa. Zobaczcie zdjęcia schodów i widoków z ich szczytu w różnych latach. Miłego oglądania!
Schody Donikąd miały być przebudowane. Wizualizacji widzieliśmy już sporo. Jednak od 19 lat niszczeją na oczach całego Gorzowa. Zobaczcie zdjęcia schodów i widoków z ich szczytu w różnych latach. Miłego oglądania! Archiwum GL/materiały Urzędu Miasta i Czytelników
Udostępnij:
Dokładnie w listopadzie 2002 r. gorzowscy urzędnicy postanowili zamknąć Schody Donikąd. Mija od tej pory 19 lat.

Czym są schody? Dla jednych to niecodzienny symbol miasta. Dla innych – nieudany, betonowy pomnik PRL-u. Ale chyba wszyscy się zgodzą, że schody to wyjątkowa budowla, która na stałe wpisała się w krajobraz Gorzowa.

W rocznicowej galerii znajdziecie wiele zdjęć Schodów Donikąd z różnych lat, a także widoki z samej góry. Miłego oglądania. Uwaga: na samym końcu kilka wizualizacji, które pokazują, jak schody mogłyby wyglądać…

Prezentowane zdjęcia i grafiki pochodzą z archiwum GL, z prywatnych zbiorów naszych Czytelników, z kolekcji Kurta Mazura oraz z materiałów urzędu miasta.

ROWEREM PO GORZOWIE

TAK KIEDYŚ WYGLĄDAŁO NASZE MIASTO

ZOBACZ TAKŻE:

Wideo

Dodaj ogłoszenie