Gorzów w kamerach Google Street View. Tak miasto wyglądało kilka lat temu! Ale zmiana!

red.
Aż trudno uwierzyć, że tak wyglądały najważniejsze ulice w Gorzowie jeszcze kilka lat temu.
Aż trudno uwierzyć, że tak wyglądały najważniejsze ulice w Gorzowie jeszcze kilka lat temu. Google Street View
Udostępnij:
Patrzymy na te zdjęcia i nie wierzymy. Naprawdę nasz Gorzów wyglądał tak jeszcze niedawno? Cóż. Niektóre miejsca zmieniły się nie do poznania! Widać Was na zdjęciach z Google Street View?

Google Street View to nie tylko cyfrowy obraz miast i wsi z całego świata. To także okazja, by zobaczyć, jak poszczególne miejsca wyglądały kiedyś. Dziś przejrzeliśmy obraz z kamer Google Street View sprzed kilku lat, by przypomnieć sobie i Wam, jak gorzowskie ulice prezentowały się przed remontami, rozbudowami i modernizacjami. Oczywiście i dziś nie jest idealnie, ale najważniejsze jezdnie w Gorzowie wyglądają znacznie lepiej.

Sami wiele razy sami narzekaliśmy na utrudnienia, objazdy i (przede wszystkim) wieczne opóźnienia w remontach jezdni. Dziś jednak, gdy patrzymy wstecz, musimy przyznać, że warto było się przemęczyć. No i trudno nie westchnąć z ulgą na widok koszmarnie nierównej jezdni przy torowisku na ul. Sikorskiego czy na widok archaicznych rozwiązań drogowych na skrzyżowaniu ul. Walczaka i Jagiełły. Dziś chyba mało kto wyobraża sobie to miejsce bez turbinowego ronda (na które niektórzy na początku psioczyli).

Cieszymy się też, że ul. Kostrzyńska nie wygląda już jak peryferyjna droga powiatowa i że ul. Myśliborska wygląda zupełnie inaczej, niż jeszcze trzy lata temu. Co jeszcze się zmieniło? Sami zobaczcie.

Jednak żeby było jasne: wielkie opóźnienia inwestycji, które paraliżowały życie w mieście, oraz wycinki drzew, które poszły nieco za daleko, cały czas uważamy za skandaliczne.

PLANETA GORZÓW ZAPRASZA!

ZOBACZ TAKŻE:

Wideo

Dodaj ogłoszenie